Меню

Документи

Свято осені


На початку листопада в Центрі еколого-натуралістичної творчості Дніпровської районної ради відбувся ще один святковий захід “Ходить осінь по дворах…”. Свято з такою назвою педагоги Центру підготували й провели для дітей молодшого шкільного і дошкільного віку, які мешкають в довколишньому мікрорайоні селища Обухівка.


Разом з дітьми на свято завітали і батьки, які вщент заповнили глядацьку залу Екологічної світлиці Центру. А нарядно вбрані діти були не тільки глядачами, а й активними учасниками заходу, до якого вони підготували веселі сценки, вірші, та пісні. З концертними номерами перед батьками виступили також і юні музиканти, які відвідують музичний гурток, що працює на базі ЦЕНТУМ. Втім повноцінними учасниками свята стали і батьки. Разом з дітьми вони с задоволенням приймали участь в конкурсах, іграх та вікторинах, які підготувала для всіх ведуча заходу – культорганізатор Центру Олена Аулова.

 


Разом з ведучою дітей та дорослих розважали “Осіння Дрімота” та “Осінь” – казкові персонажі, що теж завітали до святкової зали. Більш за всіх дітям сподобалася “Осіння Дрімота” (її роль виконала мешканка мікрорайону Людмила Сологуб). Вона намагалася всіляко приспати малюків, але, навпаки, викликала голосний сміх дітлахів. Сподобалася і весела танцювальна ігрова програма. Її провела професійний аніматор Вікторія Зозуля – виконавиця ролі Осені, – яку запросили до участі в заході.


Протягом півтори години в Екологічній світлиці Центру лунала музика, оплески, дитячий гомін і сміх. В кінці заходу діти та батьки передивилися виставку виробів з природного матеріалу, що виготовили старші гуртківці. Юні учасники свята отримали солодкі подарунки і повітряні кульки осінніх кольорів. Вони додали ще трохи позитиву до того піднесеного святкового настрою, з яким діти та батьки залишали наш екологічний Центр.


Олена Аулова, культорганізатор ЦЕНТУМ

 


На свято завітали діти молодшого шкільного

та дошкільного віку селища Обухівка

 


Діти стали активними учасниками заходу,

до якого вони підготували вірші та пісні

 


Всі с задоволенням приймали

участь в іграх, конкурсах, вікторинах

 


До світлиці завітала “Золота Осінь”

 


“Осіння дрімота” всіляко

намагалася приспати малюків

 


“Осінь” підготувала для дітей

веселу танцювальну ігрову програму

 


Протягом півтори години в залі

лунала музика, дитячий гомін і сміх

 


В кінці свята діти отримали солодкі

подарунки та повітряні кульки осінніх кольорів