Меню

Документи

Інформаційні заходи
щодо вивчення сучасних історичних подій на території України
в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний

центр дітей та учнівської молоді”


З метою вивчення історичних подій, які відбуваються на території українських міст, а також збереження пам’яті про події та людей, які віддали своє життя за свободу і незалежність України в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді”  (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор - Юрій ПЕДАН) проведено інформаційні заходи.


Підготовлено інформаційні матеріали про міста-герої України. Доступні за посиланням https://drive.google.com/file/d/1TpHLXcdQQspwH85uxgubD-3oUl-N-2LD/view?usp=sharing


Для того, щоб діти дізнавалися про героїзм і стійкість своїх співвітчизників, відчували гордість за країну і бажання бути частиною її майбутнього, вчилися відрізняти правду від пропаганди, розуміли складні питання та робили свої висновки пропонуємо переглянути авторські відеофільми за участі Дмитра Комарова https://www.youtube.com/watch?v=EhssmUtN874 (1 частина) та https://www.youtube.com/watch?v=rlkzADUfb3s ( 2 частина).


Україна - це земля героїв, хоробрих і незламних людей. Віримо у перемогу, вона принесе мир, свободу та процвітання нашій рідній країні. Ми відбудуємо кожний куточок наших міст, Україна відродиться ще сильнішою і прекраснішою! Разом ми сильні! Слава Україні!


Підготували
заступник директора КЗО “ОЕНЦДУМ”                                            Галина КРИКУН
завідувач відділу організаційно масової роботи
КЗО “ОЕНЦДУМ”                                                                                Надія ШПІТЬКО