Меню

Документи

Про участь у акції обласної ради
“Смаколики для ЗСУ” до Великодня


В Україні вже третій рік триває війна. Наші відважні воїни боронять Україну. Систематично колектив комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Юрій Педан) збирає волонтерську допомогу нашим військовим. Цього разу вихованці гуртків разом з педагогами, працівникам господарчої ланки долучились до акції обласної ради “Смаколики для ЗСУ” до Великодня.


Діти написали листи з побажаннями воїнам, адже психологічна підтримка так важлива для кожної людини в цей нелегкий для країни час, виготовили обереги – янголів із соломки, а також до відправлення поклали писанки зі штучних матеріалів, які виготовлені дітками Дніпропетровщини на тематичні конкурси.


Зібрані смаколики, листівки, обереги та писанки відправлені нашим воїнам в рамках акції обласної ради “Смаколики для ЗСУ” до Великодня.


Фотоматеріали за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1h77-dgpyswocIfnme-5TIYbInJiQBQ1l?usp=sharing


Тримаймося. Дякуємо відважним воїнам наших збройних сил, волонтерам, залізничниками, енергетикам, лікарям та рятувальникам, всім тим хто не шкодуючи себе щодня наближає нашу перемогу.


З вірою в перемогу України!

 


Підготувала
заступник директора
КЗО “ОЕНЦДУМ”                                                          Галина КРИКУН