Меню

Документи

Інформація
про проведення
ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Земля – наш спільний дім”
в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний

центр дітей та учнівської молоді”

 


В березні-квітні 2024 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (директор – Юрій ПЕДАН) (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнського конкурсу “Земля – наш спільний дім” (далі – Конкурс), метою якого є підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти.


На розгляд журі надіслано 14 виступів колективів екологічної просвіти з закладів освіти Дніпропетровщини (5 міських та 5 селищних територіальних громад).


Тематика цьогорічного Конкурсу – “Земле моя, Україно! Ти вічно будеш жити!”, яку учасники вдало розкрили у своїх виступах. Велику увагу юні екологи приділяли охороні природи та проблемам екології, які виникли на території України у зв’язку з війною. Виступи були змістовними, креативними, а також відображали результати природоохоронної роботи та популяризували рух за збереження довкілля.


Рівень підготовки колективів зріс в порівнянні з минулим роком, але були і недоліки, недостатній рівень підготовки у відтворенні та пропаганді народних традицій щодо гармонізації взаємовідносин з природою у деяких виступах.


Перемогу здобули 6 колективів. Колектив “Гравітація” комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 117” Дніпровської міської ради посів І місце (керівник Таран М.Г.). Цей колектив буде представляти Дніпропетровську область у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу “Земля – наш спільний дім”, який відбудеться у м. Чернівці, який організовано Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з комунальним закладом “Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді”.


Цей Конкурс є важливим інструментом формування екологічно свідомого покоління, готового до дій для збереження природи у майбутньому.


Завідувач відділу організаційно-
масової роботи КЗО “ОЕНЦДУМ”                                               Надія ШПІТЬКО