Меню

Документи

Інформація про проведення обласного етапу

Всеукраїнського юнацького фестивалю “В об’єктиві натураліста – 2024”

в КЗО “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді”


В лютому-березні 2024 року в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (директор Юрій ПЕДАН) (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”) відбувся обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю “В об’єктиві натураліста – 2024” (далі - Фестиваль), метою якого є виховання у здобувачів освіти любові до рідного краю, розвитку навику спілкування мовою візуального мистецтва та пошуку нових форм і методів формування навичок природоохоронної та просвітницької діяльності.


Фестиваль проводився за наступними номінаціями: “Фото”, “Анімація” та “Відео”. Усього на розгляд журі Фестивалю було надіслано 376 робіт здобувачів освіти закладів освіти з 12 міських, 11 селищних та 6 сільських територіальних громад області, а також закладів професійно-технічної освіти області, комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (КЗО “ОЕНЦДУМ”) та філії КЗО “ОЕНЦДУМ” “Шафран”. Переможцями Фестивалю стали 68 здобувачів освіти Дніпропетровської області. Ті, що посіли І місця продовжують боротися за перемогу фінального етапу Фестивалю у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді м. Київ.


Цього року збільшилась кількість учасників, особливо у номінації “Фото”, але дуже багато зауважень журі було стосовно технічної майстерності виконання фото, відповідності тематики та власної творчої неповторності.


Що стосується номінацій “Анімація” та “Відео” журі відмітило, що було мало якісно зроблених робіт, науковий підхід проглядається в меншій частині, що впливає на загальний рівень твору. Але кожна робота є скарбом Фестивалю, адже в неї вкладено багато зусиль та дитячих почуттів.


Цей Фестиваль є одним з найцікавіших, адже діти можуть показати свій талант створювати маленькі шедеври, які будуть вражати своєю неперевершеністю.


Завідувач відділу організаційно-
масової роботи КЗО “ОЕНЦДУМ”                                     Надія ШПІТЬКО