Меню

Документи

20 лютого – День пам`яті Героїв Небесної Сотні


Щороку 20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. Цей пам’ятний день встановлений Указом президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні” на знак пам’яті про громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України та завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави.


Педагоги комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Юрій ПЕДАН) підготували інформаційні матеріали до цієї визначної дати, які можна переглянути за посиланням:
https://youtu.be/noeogpkE5Bo?si=9G5w0Ndg00P94L74 - відео “День пам’яті Небесної сотні: з чого все почалося та історії героїв Майдану” .


Також було проведено виховні бесіди в гуртках та  виготовлені “Янголи охоронці” з соломи на знак вшанування полеглих героїв - https://www.facebook.com/share/p/rB3awca9BeNoRL97


Усі інформаційні матеріали розміщенні у групі закладу в Facebook.
Герої не вмирають!


Підготувала
керівник гуртка
КЗО“ОЕНЦДУМ”                                               Ірина ГАТИЛО