Меню

Документи

Інформація щодо проведення виховного заходу до Єднання


Вихованці гуртка “Писанкарство” комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівською молоддю” (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Юрій ПЕДАН) долучились до відзначення Дня єднання 2024.


Історія свята
Взимку 2022 року без пояснень Росія стягнула війська і військову техніку до українського кордону, після чого світові ЗМІ заявили про можливість військового вторгнення РФ в нашу країну. Серед можливих дат початку війни британське видавництво The Sun назвало 16 лютого. Володимир Зеленський закликав українців не панікувати і оголосив цю дату Днем єднання України. Голова держави зареєстрував указ про створення ... …свята.


“Нас лякають великою війною і в черговий раз призначають дату військового вторгнення. Це вже не перший раз. Але наша держава сьогодні сильна, як ніколи.... Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ вже підписаний. У цей день ми вивісимо національні прапори, одягнемо синьо-жовті стрічки і покажемо всьому світу нашу єдність”.


Це свято має згуртувати українців навколо національної ідеї і показати російським пропагандистам, що ми - єдиний народ.


День єднання України - сенс свята
Українці мають різний рівень доходів, професію і віросповідання, але всі вони люблять свій дім і хочуть жити в мирі.


Офіційне святкування
Початок заходів із відзначення Дня єднання у 2022 році, згідно з Указом Президента України, сплановано було на 10:00 16 лютого 2022 року в усіх населених пунктах України. 14 лютого 2022 року, Кабінет Міністрів України затвердив план заходів із відзначення Дня єднання. 15 лютого 2022 року, на пресконференції у Києві, Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив, що 16 лютого на усіх телеканалах країни заплановано проведення телемарафонів. 16 лютого, згідно з Указом Президента України, заплановане: підняття Державного Прапора України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах; виконання о 10.00 Державного Гімну України; проведення закордонними дипломатичними установами України в державах перебування відповідних іміджевих заходів, спрямованих на єднання та підтримку України.


Не можна бути справжнім громадянином своєї країни, коли ти не усвідомлюєш свого коріння та не знаєш історії свого народу.


Здобутки попереднiх поколiнь продовжують своє життя в поколiннях прийдешнiх. Вони допомагають, пiдтримують зберiгати найсвятiше — пошану до наших батькiв, дiдiв; справу боротьби за Українську державу.


Кожен з вихованців гуртка створив свою унікальну авторську писанку , з яких було створено композицію “Єдина Україна”, де кожна писанка походить з різних регіонів нашої країни. А разом вони об’єднуються у символичне коло, “Єдину Україну”.


Перегляньте відео за посиланням:
https://youtu.be/-IPbOx9xU0k


Фотматеріали за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1g5i_uvAvRgjWm7WAIwAiqIhSJVVv8AJw?usp=drive_link


За для подальшого успішного державотворення, всім нам потрібно об’єднатися навколо спільної мети. А мета єдина для всіх нас - побудова заможної демократичної сильної України.


Ми – молоде покоління незалежної України віримо, що територіальна цілісність нашої держави скроплена кров’ю незламних борців навіки залишиться непорушною.


Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти великої мети – побудові економічно-духовно багатої, вільної демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.


У нас нема жодних сумнівів, що попри всі труднощі, Україна буде успішною.


Підготувала
керівник гуртка КЗО“ОЕНЦДУМ”                                    Олена НЄМКОВА