Меню

Документи

Інформація
про проведення екскурсії до Дніпровського планетарію,
яка присвячена Дню єднання


У 2022 році президент України Володимир Зеленський встановив свято під назвою День єднання. Його проголосили напередодні повномасштабного вторгнення Росії в Україну, коли весь світ попереджав про можливу війну.


Відтоді щороку українці в цей день демонструють свою єдність.


Вихованці гуртків комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівською молоддю” (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Юрій ПЕДАН) за сприяння департаменту освіти і науки облдержадміністрації в цей день відвідали Дніпровський планетарій.


Програма планетарію була присвячена планетам сонячної системи, властивостям та особливостям цих планет та можливостей колонізації з метою видобутку корисних копалин.


Основний висновок після перегляду мультиплікаційного фільму – збереження нашої планети та її багатств.


На екскурсії по планетарію діти дізнались цікавинки про космос, побачили справжній скафандр космонавта, моделі планет та супутників. Інтерактивні ігри дозволили дітям створити космічний пейзаж з піску, побігати віртуально поверхнями різних планет, доторкнутись до старовинних приладів та створити планетарну музику власними руками.

 
Педагоги, які супроводжували вихованців, провели бесіди про внесок українських учених в розвиток космонавтики та значення національних рис українців в становленні держави та під час повномасштабного вторгнення.


Саме день єднання є приводом для гордості за нашу націю та народ. В цей день піднімають українські прапори та співають гімни, згадують видатних українців та тернистий шлях боротьби за нашу волю, соборність та незалежність.


Фотоматеріали за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1mB4wtB8MVY79LrxEgex2lmhaeK3ybDXZ?usp=sharing


Підготувала
заступник директора КЗО “ОЕНЦДУМ”                 Галина КРИКУН