Меню

Документи

Інформація про проведення виховного заходу “STOP булінг”
(Дніпропетровська область)


19 жовтня 2023 року у комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Юрій Педан) було проведено виховний захід “STOP булінг”.


На заході були присутні юннати гуртків “Юні друзі природи” (керівник Ольга Лапіна) та “Екологічний відео-лекторій” (керівник Ніна Калашнікова).


Дітям було запропоновано визначити тему заняття, склавши слово “боулінг” з наданих їм літер.


Юннати ознайомились з ознаками боулінгу, його причинами та наслідками. Подивились пізнавальний фільм, щоб глибше зрозуміти природу цього жорстокого явища, обговорили, чи зустрічались вони з проявами є булінгу у своєму житті, чи є таке явище в у них в класі, гуртку. Визначили винуватців та послідовність дій при виникненні подібних явищ.


Обговорили також необхідність підтримки та добрих вчинків, повагу один до одного та до оточуючих. Згадали маленьку японську дівчинку Садако Сасакі: про її тяжку долю і підтримку, яку вона отримала від друзів та навіть незнайомців.


Щоб закріпити представлені матеріали, юннатам було запропоновано зробити орігамі “Журавлик” власноруч. Діти з задоволенням виготовили пташок та були в захваті від зробленого своїми руками.


На закінчення юннати подивились дуже гарний мультфільм “Їжачок”, який демонструє ситуацію, коли різні тварини знаходять спільну мову і підтримують свого друга.


Проведений захід поглибив знання дітей шодо булінгу, змусив задуматись про дітей та дорослих, які спричиняють булінг та отримали цікаву інформацію щодо дій у разі виникнення булінгу. Сподіваємось, вихованці  зробили правильні висновки і надалі будуть цікавитись своїми правами та підтримувати один одного.


Фото заходу та цікаву інформацію щодо булінгу можна побачити:
в групі КЗО “ОЕНЦДУМ” у фейсбук https://www.facebook.com/groups/233955728003987
https://drive.google.com/drive/folders/1MsZoytwnwG1sVjmW3Sf0rObYGPOCRWhh?usp=sharing – за посиланням;
та на сайті закладу https://www.dneprunnat.dp.ua


Підготували:
Заст. директора КЗО “ОЕНЦДУМ”                              Галина КРИКУН
Керівник гуртка КЗО “ОЕНЦДУМ”                               Ольга  ЛАПІНА