Меню

Документи

Звіт
про проведення свята “День відкритих дверей”
в рамках Всеукраїнського конкурсу “День юного натураліста”


14 вересня 2023 року комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі КЗО“ОЕНЦДУМ”) (директор Юрій Педан) проводилось свято “День відкритих дверей” в рамках Всеукраїнського конкурсу “День юного натураліста”.


Були запрошені діти разом з батьками. Вони мали чудову можливість дізнатися більше про наш заклад, поспілкувались з директором, познайомитися ближче з керівниками гуртків, дізнались про особливості роботи закладу в цьому навчальному році.


Керівники гуртків підготували для дітей цікаві вікторини про світ рослин та тварин. Дітям було запропоновано пройтися по тематичним зупинкам, а саме:
- “Живий світ” – тут діти мали змогу провести час з тваринками нашого живого куточку, дізналися про їхні звички, годівлю та утримання;
- “Легені землі” – обговорили значення лісів для людини. Познайомилися з різноманітними плодами хвойних та листяних дерев, навчилися їх визначати. Розібралися в біологічному значенні явища листопаду;
- “Квітковий розмай” – почули цікаву розповідь про клумбу безперервного цвітіння. Дізналися про те, які квіти з’являються з під снігу найпершими, а які залишатимуться квітнути до пізньої осені.
- “Літо цілий рік” – завітали до теплиці, побачили колекції екзотичних рослин, дізнались про особливості їх їх росту та розвитку, вирощування та функціонування.


Кожна дитина отримала купу позитивних емоцій, нових знань про природу. Проведений захід сприяє формуванню екологічно освіченого суспільства.


Переглянути відео про цей захід можна за посиланням: https://youtu.be/9EZe_Ii9zMo


Фотозвіт за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1YTmD1mqXtMcIAVx7vTjkJq5WnmdJ4dVb?usp=sharing


Долучайтеся до нашої сторінки у Facebook https://www.facebook.com/groups/233955728003987/?ref=share


Підготували:
Заст.директора КЗО “ОЕНЦДУМ”                       Галина КРИКУН
Зав.відділом КЗО “ОЕНЦДУМ”                           Надія ШПІТЬКО