Меню

Документи

Вітаємо переможців і призерів Дніпропетровщини
у Всеукраїнському зльоті юних дослідників-природознавців


З метою активізації роботи за сільськогосподарським напрямком, участі молоді у STEM-освіті з агробіологічного профілю, а також підтримки обдарованих і талановитих дітей Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (далі – НЕНЦ), з 13 червня по 15 червня 2023 року було проведено Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (далі - Зліт) у дистанційному форматі.


У заході взяли участь 20 здобувачів освіти та вихованців закладів зальної середньої та позашкільної еколого-натуралістичної освіти Дніпропетровської області з м. Кривого Рогу, Кам’янського, Марганця, Обухівської селищної ради Дніпровського району.


Організатором участі дітей у заході виступив комунальний заклад освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор - Ю.Ф.Педан). У програмі заходу – STEM-освіта з агробіологічного профілю, профільні майстер-класи, презентація професійної майстерності, віртуальна екскурсійна програма та наукова-практична конференція.

 

 


Під час учнівської науково-практичної конференції 66 учнів (вихованців) презентували свої проекти за різною тематикою з овочівництва, кролівництва, бджільництва, біології, екології тощо. Відповідно до результатів зльоту, за науковий підхід, високий рівень виконання та презентацію науково-дослідницької роботи Бурдюжа Денис, учень 11 класу комунального закладу “Криворізький Покровський ліцей” Криворізької міської ради, Кузьмін Святослав, учень 9 класу комунального закладу “Криворізька гімназія №111” Криворізької міської ради, які є вихованцями комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних натуралістів Покровського району” Криворізької міської ради та Губа Микита, учень 8 класу комунального закладу “Технічний ліцей їмені Анатолія Лигуна” Кам’янської міської ради, вихованець комунального закладу “Дитячий екологічний центр” Кам'янської міської ради, були нагороджені Дипломами І ступеня.


Крім того, Дипломами ІІ і ІІІ ступенів були нагороджені ще 17 учасників зльоту за опанування матеріалів освітнього, пізнавального характеру і цікаві дослідження з аграрного та біологічного напрямів.


Методист КЗО “Обласний
еколого-натуралістичний центр
дітей та учнівської молоді” ДОР                                                                                    Алла ІВАНУС