Меню

Документи

Звіт
про проведення заходу,
присвяченого трагедії Бабиного Яру та Бабиних Ярів України


Наприкінці вересня вшановуються роковини від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру (29–30 вересня 1941 року). Комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Ю.Ф. Педан) був проведений виховний захід до дня вшанування пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру та Бабиних Ярів України.


Інформація розміщена на сайті закладу: https://drive.google.com/drive/folders/1eGBwsdyMNn-kUI-D2v6pjh7_xcjeE4TH


Сторінці Позашкілля Дніпропетровщини в Facebook
https://www.facebook.com/PozashkillyaDniproODA/


Групі КЗО “ОЕНЦДУМ” в Facebook
https://www.facebook.com/groups/233955728003987/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=661290731937149


На сайті КЗО “ОЕНЦДУМ”
http://dneprunnat.dp.ua/ru/zviti-doents/1545-539yar


У зв’язку з воєнним станом на території України захід проводиться дистанційно.


Метою заходу було розкрити зміст і наслідки трагедії Бабиного Яру, виховувати гордість за тих співвітчизників, які віддали своє життя заради інших, а також донести до дітей думки, що трагедія в Бабиному Яру – частина трагедії не лише однієї нації, а й цілого світу, і борг нашого покоління – зберегти пам’ять про Бабин Яр і передати її наступним поколінням, щоб не повторилися помилки минулого.


Усі ми маємо пам’ятати про цей злочин, щоб ніколи знову не допустити його жахливого повторення. Бережімо вічну пам’ять про невинних!


Підготувала:
Зав.відділом КЗО КЗО“ОЕНЦДУМ”                  Надія ШПІТЬКО