Меню

Документи

Звіт
про проведення свята “Осінній бал”


25 листопада 2020 року на базі комунального закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф. Педан), проведено свято “Осінній бал”. У заході брали участь вихованці гуртка “Юні квітникарі” КЗО “ОЕНЦДУМ”.


Юннати ознайомилися з осінніми квітами, з їх походженням та особливостями вирощування. Діти з цікавістю слухали легенди про квіти.


Гуртківці активно відповідали на запитання до заданої теми, з задоволенням розгадували загадки про осінні квіти. Кожен отримав картку з індивідуальним завданням: знайти осінню квітку і визначити її.


Діти отримали практичне завдання – виготовити з кольорового паперу хризантему з листочками. Вихованці спочатку намалювали пелюстки хризантем, потім вирізали їх і склеювали. Ця творча робота їм дуже сподобалась. Юннати виготовили красиві і різноманітні хризантеми.


Друге практичне завдання діти отримали на подвір’ї. Юннатам потрібно було знайти осінні квіти на клумбах КЗО “ОЕНЦДУМ”. З цим завданням вони впорались швидко і з задоволенням. А потім прикрасили хризантеми на клумбі паперовими, які самі виготовили.


Вихованці гуртка пізнали багато нового і цікавого про осінні квіти, отримали позитивні емоції, практичні навички та нові знання.


Підготувала:
Положій Л.В.,
керівник гуртка
КЗО “ОЕНЦДУМ”

 


 

Говоримо про осінні квіти

 


Виготовляємо квітку власноруч

 


Чарівні квіти з паперу

 


Практичні завдання на свіжому повітрі