Меню

Документи

Звіт
про відзначення дня Гідності і Свободи
в комунальному закладі освіти
“Обласний еколого-натуралістичний центр

дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради


Комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф. Педан) з 16 по 24 листопада 2020 року проводились інформаційно-просвітницькі заходи до Дня Гідності і Свободи. У заходах брали участь вихованці гуртків КЗО “ОЕНЦДУМ”.


В гуртках проведено бесіди до Дня Гідності і Свободи, оформлено фотовиставку на стендах в коридорах та кабінетах.

 

 


Виставки, оформлені в КЗО “ОЕНЦДУМ” до Дня Гідності і Свободи.


24 листопада керівником гуртка Стасенко Анастасією проведено захід до Дня гідності і свободи, в якому брали участь вихованці гуртка, учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради.


Учасники заходу познайомились з історією виникнення Дня Гідності і Свободи. Дізнались, що цей день, 21 листопада, було встановлено “з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…”.

 


Ознайомлення учасників заходу з фотоматеріалами до Дня Гідності і Свободи


Хвилиною мовчання учасники вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні та всіх полеглих за незалежність і свободу України.


Кожен із нас робить свій вибір, що формує наш світогляд, і світ навколо нас. Учасники заходу обговорили значення поняття гідність та свобода в широкому розумінні. Ми маємо можливість досягти більшої поваги до себе, й до інших людей завдяки тому, які рішення ми приймаємо і як будуємо наше життя. Керуючись у своїх діях почуттям власної гідності, ми можемо сприяти розвитку позитивних змін нашого суспільства.


Захід проходив під лозунгом: “Гідність у дії”, де гуртківці висловили свої думки про те, що таке гідність, написали свої побажання рідній Україні на паперових птахах, які за задумом мають злетіти до небес і донести думки до всесвіту.

 

 


Виготовлення паперових птахів та написання побажань Україні


Також вихованці виготовили плакат, на якому розмістили голубів миру та квіти з цитатами відомих людей про гідність та свободу.

 


Плакат до Дня Гідності і Свободи


Наприкінці заходу переглянули відео про неперервну боротьбу українського народу за суверенність та роль Революції гідності у цьому процесі.


Діти усвідомили себе частинкою вільного народу, який творить нову історію держави, що займає незалежне місце серед вільних і рівних країн планети.


Підготувала                                                                                Крикун Г.В.
заступник директора
 з виховної роботи
КЗО “ОЕНЦДУМ”