Інформація
про проведення масового заходу
“День відкритих дверей”

 

16 вересня 2020 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Педан Ю.Ф.) відбувся “День відкритих дверей”, на який були запрошені всі бажаючі, в тому числі учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Сазанська Г.О.).

 

 


Знайомство керівників гуртків центру і дітей відбувались на свіжому повітрі, з дотриманням карантинних вимог та санітарного регламенту (заздалегідь зроблена розмітка на майданчику, для оптимального розміщення дітей, фото 1, клас поділено на невеликі групи до 8 осіб), педагоги центру підготували рухливі ігри, конкурси, загадки та вікторини (фото 2).

 

 


Діти мали змогу познайомитись з мешканцями живого куточку, з захопленням роздивлялись екзотичних птахів, щурів, хом’яків та шиншил (фото 3), дізнались цікаві факти про тварин (фото 4), дерева та квіти.

 


При підведені підсумків кожен юннат отримав “Пам’ятку юного натураліста” (фото 5), де записані головні заповіді природолюба. Першокласників було запрошено на заняття, адже природа містить безліч таємниць, цікавих і неосяжних, розкрити які дітям допоможуть наші керівники гуртка.


Підготували:
заст. директора з виховної роботи                                                         Крикун Г.В.
завідувач відділу орг.масової роботи                                                     Калашнікова Н.Д.