Меню

Документи

Центр еколого-натуралістичної творчості Дніпровської районної ради приймає гостей

 


Вже три роки триває надійне й плідне партнерство нашого позашкільного закладу з Всеукраїнською волонтерською громадською організацією “Ріка життя”, на протязі яких було проведено багато спільних заходів. Найбільш цікавими й яскравими з них є благодійні екологічні пікніки для родин учасників АТО, які щороку проходять на території Центру. Ось і на початку вересня цього року пройшов ще один вже традиційний еко-пікнік, присвячений підведенню підсумків профорієнтаційно-навчального проекту “DREAM PRO” (“Мрія про …”).


Цей проект на протязі літа реалізовували волонтери ГО “Ріка життя” при підтримці Дніпропетровської обласної держадміністрації. Його учасниками стали 40 дітей 13-16 років з сімей учасників АТО, волонтерів та багатодітних родин з дитячих будинків сімейного типу. 11 цікавих екскурсій-зустрічей надали змогу підліткам ознайомитися з майже 30-ма професіями.

 


До списку додалися ще дві професії, з якими підлітки познайомились вже на підсумковому пікніку. Секретами бджільництва з учнями поділився директор нашого закладу Іван Павлович Боярчук, який вже багато років є керівником гуртка “Юні бджолярі”.

 


Учасники проекту з зацікавленістю послухали розповідь про особливості професії, про бджіл та продукти бджолиного виробництва, про роботу куточка апітерапії. І не тільки слухали, а відвідали навчальну пасіку, заглянули в бджолині домівки, потримали в руках робоче знаряддя бджоляра і навіть покуштували смачного меду.

 

  


Ще з однією професією – з професією коняра – дітей познайомила Анжела Анатоліївна Науменко, керівник кінного клубу “Срібна підкова”, який багато років працює на базі Центру. Це незвичайне профорієнтаційне заняття теж не обмежилося лише розповіддю. Діти погодували коней, поспілкувалися з ними, а потім покаталися верхи, залишивши собі на спогад неймовірні відчуття та враження.

 

   

 


Взагалі, значну частину організації програми свята взяли на себе працівники нашого закладу. Керівник гуртка Людмила Сесь провела для гостей екскурсії, Наталія Томашевська навчила всіх бажаючих робити чудові прикраси з бісеру. Оксана Дем’янова та Олена Аулова підготували та провели для учасників проекту гру-квест. Ще одним подарунком від Центру було заняття з йоги, які на запрошення керівництва провела професійний тренер Антоніна Вдовіна.

 


“Велика подяка і вашим керівникам, і співробітникам за запрошення, за всіляку допомогу, за змістовні профорієнтаційні заняття, за проведення цікавого квесту, за різні майстер-класи і за надзвичайну увагу до наших гостей», – такий допис на сторінці Фейс-буку зробила організатор та керівник “DREAM PRO” Світлана Волович. Серед гостей еко-пікніку були також тележурналісти Дніпровського 9 каналу, які знімали всі його події для сюжету телевізійних новин.

 

   

 


На завершення свята всі учасники отримали подарунки від Дніпро-ОДА, а організатори підвели підсумки конкурсу на кращий логотип та гасло. Переможці одержали нагороди, а всі учасники проекту отримали на згадку фірмові блокноти з переможним логотипом та безліч надзвичайних вражень і приємних спогадів про літо 2018, яке пройшло для них під гаслом: “DREAM PRO – від знайомства до вибору”.


Олена Аулова, культорганізатор Центру
еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді