Тримаємо дистанцію


Педагогічний колектив філії КЗО «Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді» (директор Педан Ю.Ф.) «Шафран» (директор Журавель В.Є.) та вихованці почали працювати дистанційно з 16 березня.


На дистанційну форму роботи перейшли не лише заклади загальної середньої освіти України, а й установи позашкільної освіти. Онлайн - викладання в цей кризовий час стало справжнім викликом для учнів, батьків та педагогів всього світу. Провідний освітній експерт у світі та канадський вчитель із ТОП-50 Global Teacher Prize Арман Дусе вважає, що онлайн-викладання під час глобального карантину – це кризове навчання. І тому не варто вважати, що карантин — це хоум скулінг, домашнє навчання або онлайн-навчання.


Зараз діти перебувають вдома, а педагоги, теж в дистанційному режимі, намагаються організувати більш-менш оптимальний для всіх учасників дистанційної освіти навчальний процес. Для цього необхідно було проаналізувати ресурсні та технічні можливості всіх учасників навчання в новому режимі, базовий рівень потреб дітей та педагогів вдома для здійснення дистанційної роботи.

Продовжуємо традиці

 


В рамках святкування 95-ої річниці юннатівського руху в Україні юні натуралісти філії КЗО “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Педан Ю.Ф.) “Шафран” (директор Журавель В.Є.) 10 березня стали учасниками цікавої зустрічі з ветераном юннатівського руху в Царичанському районі Дніпропетровської області, вчителем біології Назаренко Тамарою Володимирівною. Допомогли організувати захід для вихованців філії директор Могилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.М.Шишканя Погоріла С.П., вчитель географії Кислична Т.П. та керівник гуртка філії “Шафран” Ніколаєнкова О.В.

Подорож до лісу


Чи давно ви бачили більше шестидесяти диких кабанів різного віку одразу у природі? А побудовані біоспоруди (годівниці) біля озера чи у сосновому бору?


Вивчаючи найбільш поширених представників лісової фауни нашого краю, юні лісівники – учні 8 класу Могилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів здійснили екскурсію-заняття “По мисливських угіддях краю”.

На Дніпропетровщині для юних лісівників проведено практикум з лісорозведення

 

  


26 лютого члени гуртка “Юні лісівники” філії комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Педан Ю.Ф.) “Шафран” (директор Журавель В.Є.) разом з працівниками місцевого лісового господарства висаджували ліс. Практикум з лісорозведення проведений на ділянці соснового лісу в селі Цибульківка Царичанського району з метою оволодіння вихованцями теорією і практикою, збереження і відновлення лісового степу Приорілля, залучення їх до досліджень природи лісу та практичної допомоги лісовому господарству в справах відновлення лісу, охорони та його захисту.

Інформація
про проведення свята “Рідзвяний календар”


Театралізоване свято “Різдвяний календар” для учнів початкової школи провели 18 січня 2019 року в комунальному закладі “Могилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. І.М.Шишканя” керівник гуртка філії комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівськоїх молоді” “Шафран” Дніпропетровської обласної ради Ніколаєнкова Ольга Віталіївна та бібліотекар КЗК “Могилівська сільська бібліотека” Перетятько Олена Михайлівна.