Про участь у V міському конкурсі “Мій домашній улюбленець”


03 березня 2019 року на базі комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи № 1” Дніпровської міської ради (директор – Михайлова Л.І.) відбулося святкове нагородження переможців V міського конкурсу “Мій домашній улюбленець”‎.


Від комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр і дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор – Ю.Ф.Педан) захід відвідала керівник гуртка Мізін Валерія Вікторівна.


Даний конкурс проводився в рамках відзначення Міжнародного дня захисту тварин. Організаторами конкурсу виступили: міська дитяча громадська організація “Асоціація захисту тварин” та комунальний позашкільний навчальний заклад ”Центр позашкільної роботи № 1” Дніпровської міської ради.


Метою конкурсу було формування екологічної культури, активної життєвої позиції дітей шляхом участі у заходах по захисту, охороні та допомозі тваринам, а також виховання у школярів любові та бережливого ставлення до тварин, почуття відповідальності за їх долю.


В цьому році учасниками були діти віком від 6 до 17 років, з 42 навчальних закладів освіти міста Дніпра. Всього приймали участь 380 дітей, які представили 519 робіт. Переможці були обрані в трьох вікових категоріях, в наступних номінаціях:
- кращий малюнок з теми “Домашні тварини” та “Дикі тварини”;
- кращий малюнок з використанням комп’ютерних технологій;
- краще оповідання з теми “Мій домашній улюбленець”;
- краща рекомендація по утриманню домашньої тварини, що ґрунтується на власному досвіді;
- краще сюжетне кольорове фото з теми “Незвичайна ситуація в житті тварин” та “Моя турбота про улюблену тварину”.


Святкову атмосферу заходу створювали юні артисти народного художнього колективу театру пісні “Альянс” та зразковий художній колектив хореографічна студія “Грація”.


Бажаємо колегам-позашкільникам подальших успіхів у справі екологічної просвіти, формування відповідального ставлення до “братів наших менших”, екологічно грамотної поведінки дітей.


Підготувала керівник гуртка В.В. Мізін

 


 

Відкриття заходу

 


Привітальне слово Постол С.І.

 


Глядацька зала

 


Хореографічна студія “Грація”

 


Театр пісні “Альянс”

 

  


Роботи дітей

 


Нагородження І вікової групи

 


Переможці конкурсу