Виховний захід “Моя Батьківщина”


27 лютого 2019 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор – Ю.Ф. Педан) було проведено виховний захід “Моя Батьківщина”. На заході були присутні учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Г.О.Сазанська).Під час заходу діти міркували над питанням “Що таке – Батьківщина? Чому це слово викликає в нас особливі почуття?


Ми усі десь народилися… Місце, де ми народилися, місто це або село, гори це або рівнина, ліс це або берег моря, – це наша Батьківщина.


Можна сказати ще по іншому – місце, де живуть наші батьки, це наша Батьківщина. Більшість з нас народилися у великому європейському місті, через яке тече річка Дніпро. Це наша Батьківщина.Але Батьківщина – це не тільки географічна місцевість де ми народилися і де проходить наше дитинство. Це ще і наші батьки. Наші тата і мами, наші дідусі і бабусі – це теж наша Батьківщина.Діти подивились фото презентацію про красу природи та ландшафти України, відчули себе частиною людства, землянами, побачивши нашу планету з комічного простору, познайомилися з будовою Сонячної системи та місцем в ній планети Земля.Була проведена вікторина та ігрова розминка.В кінці заходу відбулась демонстрація документального фільму “Ми повернемось” про малу Батьківщину дівчат-юннаток, учениць КЗО “СЗШ № 76’, які брали участь у зйомках цього фільму.


Підготував
керівник гуртка Михайленко П.В.