До дня народження Великого Кобзаря


Щороку в березневі дні все свідоме українство вшановує свого Генія і Пророка, Тараса Григоровича Шевченка. З метою гідного відзначення 206 річниці з дня народження великого поета і мислителя, вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф.Педан) були проведені заходи для здобувачів освіти класів комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Г.О. Сазанська).

Звіт
про проведення виховного заходу в рамках

“Всесвітній день дій проти гребель, на захист річок, води і життя”


14 березня 2019 року відбувся захід “До Всесвітнього дня дій проти гребель, на захист річок, води і життя”, на якому були присутні вихованці гуртка “Любителі декоративних та свійських тварин” комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф.Педан), учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Г.О.Сазанська).

Юннати Дніпропетровщини
взяли участь у заході, який присвячений
Міжнародному дню захисту від стихійних лих


09 жовтня 2019 року в комунальному закладі освіти “Обласний еклого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор – Ю.Ф.Педан) відбувся захід, присвячений Міжнародному дню захисту від стихійних лих.


Юннати гуртка “Юні квітникарі”, учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор – Г.О.Сазанська) познайомилися з видами стихійних лих та їх наслідками. Діти зрозуміли, що такі стихійні лиха як пожежі, повені можуть бути пов’язані із злочинною діяльністю людини. Діти продемонстрували свої знання про такі стихійні лиха як вулкани, землетруси, урагани, тайфуни тощо. Багато уваги було приділено причинам та наслідкам стихійних сил природи, а також безпековим заходам, які має в своєму арсеналі людство.

День захисту тварин
в Дніпропетровському обласному еколого-натуралістичному центрі


4 жовтня 2019 року комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф. Педан) проведено свято присвячене Дню захисту тварин. У заході брали участь учні 2-А класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №76” Дніпровської міської ради (директор Г. О.Сазанська).


Свято проводилося з метою формування у дітей гуманного ставлення до тварин, ознайомлення з рідкісними тваринами рідного краю, з пам’ятниками, що встановлені тваринам у світі, розвитку у дітей навичок правильного ставлення та поводження з тваринами, вміння аналізувати, спостерігати, робити висновки, виховувати любов до “братів наших менших”.